Elegancki plecak na miejskie wypady

Moda

Torebka do pracy musi być solidna, torebka na wyjście z koleżanką musi być ładna, torebka wakacyjna musi być pojemna i lekka, torba plażowa musi się łatwo prać, kopertówka musi być dopasowana do kreacji wieczorowej….ale czy na prawdę świat kończy się na torebkach? Czy do tej całej gamy najpotrzebniejszych torebek nie przydałby mi się jeszcze plecak?  Ależ tak! Najlepiej taki elegancki plecak na miejskie wypady. Taki, w którym możny byłoby pójść na wakacyjne zwiedzanie miasta.

Pamiętacie wpis o porządkowaniu torebki? Jeżeli nie, to możecie przeczytać go tutaj. Pod tym wpisem Zuza zamieściła komentarz, w którym napisała, że najlepiej kupić sobie plecak z odpowiednimi kieszeniami i przegródkami. Kiedy przeczytałam to po raz pierwszy pomyślałam „no way”, plecak leży poza zasięgiem moich zainteresowań. Ale z tygodnia na tydzień ten komentarz dojrzewał we mnie, aż w końcu stwierdziłam, że spróbuje. Przetrząsnęłam cały internet i natrafiłam na wspaniałe plecaki, projektowane i szyte ręcznie w małej pracowni. Kiedy dodatkowo dowiedziałam się, że warsztat kaletniczy mieści się niedaleko moich rodzinnych Gorlic, zrobiło mi się ciepło na serduchu.

 

 

 

Lubię go za prosty krój, wspaniałe połączenie kolorystyczne, bardzo solidne wykonanie. Jak widzicie pasuje nawet do sukienki. Żałuje jedynie, że nie ma tylnego usztywnienia, ale wtedy zapewne straciłby swój freestylowy urok. Myślę, że przy zestawieniu z sukienką zasłużył sobie na miano eleganckiego plecaka. Może tych wakacji warto zostawić swój sportowy plecak w szafie, no chyba, że wybieracie się na Mont Blanc. Ja marzenia o wysokich górach pogrzebałam na dobre, więc nie pozostaje mi nic innego, jak cieszyć się urokami miejskich uliczek.

 

 

 

 

PLECAK: czajkaczajka

SUKIENKA: sisters

BUTY, KAPELUSZ: H&M

 

Please follow and like us:

4 thoughts on “Elegancki plecak na miejskie wypady”

  1. Cieszę się, że Cię zainspirowałam – jednak nie ma to jak plecak 🙂
    Ładne mają plecaki i torby. Szkoda, że takie drogie, ale w sumie się nie dziwię, bo wyglądają na jakościowo bardzo dobre. Dodaję stronę do zakładek, może kiedyś 🙂

  2. Przepiękny plecak! Od jakiegoś czasu też coraz częściej wybieram plecak zamiast torebki, szczególnie jak mam do zabrania coś cięższego. Nie krzywi pleców i ma się wolne ręce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *