stripes

Romantyczny jak mydło

Lifestyle Moda

Miniony tydzień był bardzo dziwny. Deszcz spłukiwał szyby balkonu jak drzwi kabiny prysznicowej. Trwało to tak długo, że zdążyłam sobie przypomnieć, że nasze mieszkanie jest położone niebezpiecznie blisko Wisły. Dobrze, że chociaż na piątym piętrze. Z tej okazji wybrałam do wpisu zdjęcia w stylizacji marynistycznej – jak już popłynąć to stylowo.

granatowy blezer w paski

W domu skończyło się mydło z goździkami i zmuszona byłam popędzić na Długą do mojej ulubionej mydlarni. Nazwanej rajską nie bez przyczyny (pisałam wam o niej we wpisie na fb odnośnie „lesswaste”). Wybrałam mydło goździkowe i rozmarynowe, Pan pakuje, ja walczę z plecakiem, w którym rozwalił się zamek i kucam pod ladą w tym celu. „Widzę, że lubi pani mydła romantyczne” – wydaje mi się, że słyszę. Podnoszę się : „romantyczne? czy ja wiem, czy goździki są romantyczne?”. „Mówiłem, że aromatyczne, ale romantyczne też mogą być” odpowiada Pan rumieniąc się jak ten goździk z 8 marca, a ja razem z nim, po czym, żeby jakoś zagadać tą niezręczną sytuację wypalam : „muszę wyznać, że kocham Pana mydła” i wiem, że już tylko „do widzenia” może mnie uratować.

granatowe-paski
wkruk

Swoją drogą, gdyby ktoś z was chciał rozkręcać mydlany biznes to mam idealną nazwę na szyld: „Mydła i inne towary romantyczne” i wszystkie „Akademie Paznokci” czy „Atelier fryzur” mogą się schować.

Please follow and like us:

2 thoughts on “Romantyczny jak mydło”

  1. Moje ukochane mydło aleppo nie pachnie może romantycznie ale pachnie czystością – lubię to tym bardziej że łatwiej po nim przyjąć zapach masła shea z dodatkiem olejku lawendowego – takie moje zapachy 🙂

    1. mnie też zapach mydła – czy to z aleppo czy takiego zwykłego szarego kojarzy się z czystością:) a zapach olejku z lawendy bardzo lubię, niestety lawenda nie lubi mnie, kiedy ją hoduje na balkonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *